NATPE MİAMİ 2020

Başlangıç Tarihi 21 Ocak 2020
Bitiş Tarihi 23 Ocak 2020
Yeri Miami / A.B.D.

Sürekli gelişen küresel televizyon endüstrisine 55 yılı aşkın bir süredir hizmet veren NATPE, kendisini ve üyelerinin ihtiyaçlarını ve sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğu hizmetleri yeniden tanımlamaya devam ediyor. Sabit kalan şey NATPE’nin büyümeyi teşvik etme ve video içerik geliştirme, yaratım, üretim, finansman ve dağıtımın başarısını tüm platformlarda destekleme konusundaki kararlılığıdır. Daha fazla bilgi için lütfenwww.natpe.com adresini ziyaret edin.

NATPE, küresel pazar yerleri ve konferanslar, gösterimler, ödüller ve ağ olayları aracılığıyla içeriğin geleceğini şekillendirmeye adanmış bir global içerik derneği ve profesyonel üyelik kuruluşudur; hepsi içerik endüstrisi için özel olarak seçilmiştir.

İçerik işinin her yönünü temsil eden NATPE’nin, beş yıldan fazla süren zengin tarihi, köklerini ABD’nin en büyük küresel içerik birliği olarak kabul ediyor. NATPE, tüm platformlarda gelişen üyelerimizin ve bileşenlerinin ihtiyaçlarını temsil etme ve içerik işinin geleceğini şekillendirmek için bir araya getirmeyi taahhüt eder.

Sürekli gelişen küresel televizyon endüstrisine 55 yılı aşkın  süre verilen hizmet
ABD’nin en büyük küresel içerik fuarı Dizi, Film, İçerik  TV ve Yapım sektörünün Latin Amerika’ya açılış kapısı .

Sürekli gelişen küresel televizyon endüstrisine 55 yılı aşkın  süre verilen hizmet

  • ABD’nin en büyük küresel içerik fuarı 
  • Uluslararası 
  • Dizi, Film, İçerik  TV ve Yapım sektörünün 
  • Latin Amerika’ya açılış kapısı 

Dokümanlar

Sosyal Medyada Biz

ITO Symbol